a صفحه اصلی
دو شنبه 18 اسفند 1399March 8, 2021
جزئیات خبر
1399/11/15 - جشن میلاد حضرت فاطمه الزهرا با حضور بانوان شاغل در هتل هویزه برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری گروه هتلهای کوثر، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، روز چهرشنبه 15 بهمن مراسمی در سالن ملل هتل هویزه باحضور بانوان هتل برگزار شد.
در ابتدای مراسم جناب آقای علی سیاهوشی ضمن خوش آمدگویی ، سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه ی زهرا (س) روز زن و مقام والای مادر را تبریک گفت و بیان داشت: ما افتخار می کنیم که همکارانی همچون شما بانوان فعال و سختکوش در مجموعه هتل هویزه فعالیت می کنند.
ایشان درادامه گفت: روزی که تکریم مقام زن است همزمان شده است با روز ولادت آن صالح بزرگ حضرت آیت الله خمینی که فرزند به حق فاطمه اطهر بود و ما فرزندان انقلابی امروز راه و مسیر آن امام را طی می‌کنیم. مقارن شدن این مناسبت‌های فرخنده و زیبا را به شما زنان و مادران گرامی تبریک می گویم و از شما دلسوزان که در این روزها با وجود ویروس کرونا فشار کاری زیادی را متحمل می شوید تشکر ویژه می نمایم و برای شما و خانواده هایتان آرزوی سلامتی و عزّت دارم .
امید واریم ان شاء الله به زودی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا را در کنار همکاران و مهمانان جشن بگیریم .
گفتنی است،مراسم با اجرای برنامه هنری از جانب گروه هنری مقیم هتل ادامه یافت و در پایان ضمن پذیرایی از بانوان همکار در هتل با اهدا شاخه گل و تقدیم کارت هدیه از ایشان تجلیل به عمل آمد و عکس دسته جمعی نیز به رسم یاد بود گرفته شد.


روابط عمومی:
40 42 8830 021
©2018 Kosar Hotel News, All Right Reserved