a صفحه اصلی
سه شنبه 13 خرداد 1399June 2, 2020
جزئیات خبر
1398/07/12 - کمیسیون تعیین درصد و پایش ضایعات جنگی جانبازان قطع پای کامل (کانادین) در هتل هویزه تهران برگزار شد
به گزارش پایگاه خبری گروه هتلهای کوثر، کمیسیون تعیین درصد و پایش ضایعات جنگی جانبازان قطع پای کامل (کانادین) روز چهارشنبه ۱۰ مهرماه با دعوت از ۷۲ نفر از این جانبازان در محل هتل هویزه تهران برگزار شد.
حمیدرضا حبیب‌اللهی مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در حاشیه برگزاری این کمیسیون با بیان اینکه ضایعات جنگی جانبازان خاص به صورت دوره‌ای توسط کمیسیون پزشکی مورد پایش قرار می‌گیرد، افزود: این کار برای جانبازان به صورت استانی یا منطقه‌ای انجام می‌شود و عزیزانی که در حال حاضر در این کمیسیون در خدمت آن‌ها هستیم جانبازان قطع عضو نزدیک به لگن یا خود لگن هستند که اصطلاحاً به نام «کانادین» شناخته می‌شوند.
این کمیسیون با دستور حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهیدی در جهت بررسی مجدد وضعیت ۷۲ نفر از جانبازان کانادین سراسر کشور با دعوت از این عزیزان و ایجاد شرایط حضور و اقامت آن‌ها برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: این عزیزان هم‌زمان با ویزیت و تعیین شدت ضایعه مورد پایش ضایعه نیز قرار می‌گیرند و برای پیگیری‌های بعدی در سوابق آن‌ها ثبت می‌شود. رویکرد اصلی کمیسیون پزشکی نیز اهمیت داشتن همین موضوع پایش، تعیین و پیگیری وضعیت سلامت جانبازان عزیز است و در همین راستا در هفته‌ها و ماه‌های گذشته جانبازان شیمیایی و جانبازان دو چشم نابینا ضمن شرکت در کمیسیون پزشکی تحت پایش وضعیت سلامت قرار گرفتند.


روابط عمومی:
40 42 8830 021
©2018 Kosar Hotel News, All Right Reserved