a صفحه اصلی
پنج شنبه 14 اسفند 1399March 4, 2021
جزئیات خبر
1396/12/15 - هتل اوبروی (‏Oberio Hotel‏) در دهلی نو چهره جدیدی به خود می گیرد‏
هتل اوبروی از جمله هتل های قدیمی شهر دهلی محسوب می شود که اولین بار در سال 1965 درهای آن به روی مسافران باز شد. این هتل چشم اندازی به سوی باغ بزرگ مقبره امپراطور همایون ، که یک سازه مربوط به قرن 16 و یکی از سایت های دیدنی و ثبت شده در یونسکو است ، دارد. هتل اوبروی دهلی چهارمین هتل گروه هتل های اوبروی است ، این برند در حال حاضر 32 هتل به نام خود دارد.

تا به امروز هتل اوبروی یکی از ده هتل برتر در دهلی نو بوده است که با بازسازی هایی که روی آن انجام می گیرد احتمالا به امتیازات بالاتری نیز دست یابد. هتل بازسازی شده در تاریک 1 ژانویه 2018 بازگشایی می شود ، این بازسازی ها تا به امروز بیش از 100 میلیون دلار هزینه داشت است و موجب شده این هتل برای اولین بار در تاریخ فعالیتش به مدت 20 ماه بسته باشد.

یکی از بزرگترین و چشمگیرترین تغییراتی که در این هتل اعمال شده است اتاق های بزرگتر و حمام وسیع تر است. پیش از این ، هتل اوبروی در دهلی 283 اتاق داشت اما با این تغییرات فضای اتاق ها بیشتر شده اما تعداد آنها به 220 اتاق تقلیل یافته است. سرعت اینترنت بیسیم هتل نیز دوبرابر خواهد شد و استخر روباز و سرپوشیده هتل هر دو مجهز به آب گرم خواهند شد.

از آنجایی که شهر دهلی شهری آلوده و پرسر و صدا است ، این هتل برای حل این مشکل تصمیم گرفته تا علاوه بر تهویه کننده هوا در اتاق ها تصفیه کننده هوا نیز قرار دهد تا نگذارد هوای آلوده و آسیب رسان وارد فضای هتل شده و میهمانان این هتل را اذیت کند.

امروزه هتل های متعددی در هند وجود دارند که امکانات و خدمات مدرن و لوکسی را ارائه می دهند اما در گذشته هتل اوبروی اولین هتلی بود که در این کشور خدمات 24 ساعته چه در هتل و چه در رستوران آن ارائه می کرد. در آن زمان این هتل را تجملاتی ترین هتل کشور هند می دانستند.


روابط عمومی:
40 42 8830 021
©2018 Kosar Hotel News, All Right Reserved